MEHMETLER, 1985 yılında Mehmet Ali KESKİN ve Mehmet TÜRKMEN tarafından, aile şirketi olarak kurulmuştur. Şirket %100 Türk sermayeli olup, tamamen bağımsızdır. Mehmetler, Yapı Malzemeleri, İnşaat, Taşımacılık, Petrol ve Konaklama Turizm sektöründe tüm Ege Bölgesi ve diğer bölgelere hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bugüne ticaretin vazgeçilmez adımı olan bu işlerimizi, üzerimize aldığımız sorumluluğun bilinciyle ve MEHMETLER adına yakışır bir şekilde yapma kararlılığındayız.

Çalıştığımız sektörler, ticaretin şüphesiz ki en önemli ve vazgeçilmez ayaklarını oluşturur. MEHMETLER GRUP ŞİRKETLERİ de bu sorumluluk bilinciyle, girişimci ve yenilikçi ruhuyla; kuruluşundan bugüne dek her sektörde, güvenilir ve talep edilir bir isim olma kararlığını göstermiş ve göstermektedir.

MEHMETLER GRUP ŞİRKETLERİ, sahip olduğu ve başarıyla yönettiği bu sektörlerde ve gerçekleştirmiş olduğu işlerle, Ege Bölgesi sıralamasında hak ettiği yeri çoktan almış ve gerekli olan çalışmalarını hiç durmaksızın yapmakta, çaba ve gayretini ortaya koymaktadır.

MEHMETLER GRUP ŞİRKETLERİ

  • Mehmetler Seyahat  Turizm İnş. Tic. Ltd. Şti.
  • Mehmetler Tur. İnş. Nak. Taş. Petrol Ür. Paz. İth. İhr. ve Tic. A.Ş.
  • Tekmar Tur. Tic. A.Ş.

 

footer